Medové detoxikační masáže

Dopřejte si trochu detoxikace a regenerace!

Už naše babičky znaly blahodárnou léčivou a regenerační sílu medu. Med má také silné detoxikační účinky. Masáž by měla být prováděna, jestliže má mít ten správný účinek, jen pravým včelím medem přímo od včelaře! Med začne působit až do hloubky tkání a vytáhne z nich toxické usazeniny a zplodiny látkové výměny. Tím také dochází k regeneraci organismu a jen tak jakoby mimochodem (neboť při masáži působí masér i na vaše reflexní body) si dopřáváte podobný servis jako při reflexní masáži.

Pod rukama maséra!

Masér vám voňavý tekutý med speciální technikou vmasíruje do pokožky. Dochází k napětí a podtlaku a medový zázrak vytahuje z těla škodlivé látky, houstne a barví se. Máte tak trochu nepříjemný pocit? Obáváte se, že po masáži zůstanete ulepení? Nemusíte mít strach. Po kúře zůstane na vaší kůži jen troška pěny, kterou masér odstraní vlhkým ručníkem. Medová masáž se většinou zaměřuje na oblast zad a šíje. Zlepší stav a výživu pokožky v oblasti masáže, prohřívá a tonizuje.

Pro koho je vhodná?

Medová masáž se doporučuje hlavně lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem, dokáže oživit stresem a nezdravým životním stylem vyčerpaný organismus. Vypořádá se prý také s nespavostí, bolestmi hlavy a trávicími obtížemi. Vhodná je i při vyčerpání či v důsledků stáří, onemocnění, napětí, nervových poruchách a neklidu. Trpíte některými z civilizačních chorob (alergie, revmatizmus, žaludeční a střevní poruchy, chronický únavový syndrom, bolesti hlavy, chronická rýma, nespavost, nervové poruchy, deprese, jaterní, ledvinové a ženské nemoci, pooperační stavy…) - neváhejte a dopřejte si sladkost, která pomáhá!

Budete se cítit jako znovuzrození!

Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním z organizmu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organizmu, co má za důsledek vznik různých nemocí. V oblasti páteře se také nacházejí nejdůležitější nervová zakončení, které ovlivňují většinu orgánů v těle. Při onemocnění orgánů, se může medová masáž, podílet na jejích vyléčení. Právě intenzita podráždění pokožky a množství vyloučených toxinů nám umožňuje rozpoznat začátky některých nemocí. Medová masáž silně oživuje celý organizmus. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětích, nervových poruchách a stavech neklidu.

Tato metoda za pomoci blahodárných účinků medu je původem z Ruska, ale úspěšně se používá v Německu, Rakousku, slovenských, maďarských lázních a dnes už i na pensionu Ayky v Jablonci nad Nisou v Jizerských horách.

Právem ji můžeme říkat, že je to SLADKOST, KTERÁ POMÁHÁ.

Pension AykyHana a Tomáš ZemanoviOblouková 8466 01 Jablonec nad Nisoutel.: +420 483 722 157mobil: +420 602 136 353e-mail: info@ayky.cz