Bikepark v Jablonci

JBC 4X REVELATIONS 2013 - trailer - WORLD CUP IN JABLONEC NAD NISOU

JBC 4X Revelations 2013 - official video

Foto´s by Markus Slavik

Pozvánka do Bike parku a na první závod světové série ve fourcrosse

Epic - Tomas Slavik - JBC World Cup Preview

4x Pro Tour rd 4, JBC bikepark - track check

Zpravodajství ČT1

JBC bikepark powered by GHOST

Tomáš Slavík představuje svůj projekt pod názvem JBC bikepark v Jablonci nad Nisou, kde bude koncem září zahájena výstavba tohoto velkolepého areálu...

Jablonec nad Nisou byl vždy spojován se sportem a tento projekt by měl toto spojení ještě více upevnit a vytvořit podmínky pro rozvoj nových mountainbikových generací. Jedná se o statutární město v Libereckém kraji, které se nachází 8 km od Liberce a pouhých 50 minut cesty od Prahy. Město je tedy dobře dostupné pro širokou veřejnost ze všech koutů Čech. Žije zde přibližně 50 tisíc obyvatel a co víc? Je zde především velká cyklistická a biková základna, která čítá hvězdy jak národního, tak i světového charakteru. Právě díky těmto faktům se Tomáš Slavík a vedení areálu rozhodli realizovat projekt "JBC bikepark", který se bude nacházet ve ski areálu Dobrá Voda pouhých 1,5 km od centra města!

JBC bikepark powered by Ghost bude čítat:
- 4X (fourcross) trať
- 3 x DH trať
- Northshore (lávky + dropy)
- Oldschool Dual slalom

Každá trasa v bikeparku má svoji úroveň náročnosti, takže si zde zajezdí jak zkušení jezdci, tak i úplní začátečníci. Tratě budou obsahovat klopené zatáčky, skoky, lávky, dropy atd. Koncept našeho parku bude směřovaný tak, aby si chvíle v našem bikeparku užil úplně každý. V dnešní době jsou bikeparky hodně vyhledávanou aktivitou a opravdu se těší velkému zájmu. Dominantou celého parku bude velká fourcrossová trať, kde je představa uspořádat v roce 2013 závod světové série 4X Pro Tour.

Celý park bude navíc disponovat půjčovnou kol značky GHOST, čímž si bude moct široká veřejnost vyzkoušet náš bikepark a především progresivní kola této německé značky.

Ubytování pouhých 5 minut autem nebo na kole 10 minut

 

Dlouhodobý pronájem bytů Jablonec

Pronájem bytu bez provize RK

Dlouhodobý pronájem luxusního podkrovního mezonetového bytu po kompletní rekonstrukci v rodinném penzionu v Jablonci nad Nisou, lokalita pod Petřínem. Byt vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavěnou digestoří a vařičem, satelitní TV, možnost internetu, nová euro okna, dubové parkety. V koupelně rohová vana, závěsné wc, umyvadlová galerie. Z bytu nádherný výhled na Jablonec i Jizerky. V případě zájmu možnost výpomoci na penzionu, vhodné pro šikovného kutila údržbáře, nebo pracovitou pomocnou sílu.

Nájem 12000,-Kč v ceně teplo, voda a elektrika, odpad, internet, TV - byt  pro jednoho nájemníka

Krátkodobý pronájem bytů Jablonec

Pronájem bytu bez provize RK

Krátkodobý pronájem v luxusním podkrovním mezonetovém bytě po kompletní rekonstrukci v rodinném penzionu v Jablonci nad Nisou, lokalita pod Petřínem. Byt vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavěnou digestoří a vařičem, satelitní TV, internet, nová euro okna, dubové parkety. V koupelně rohová vana, závěsné wc, umyvadlová galerie. Z bytu nádherný výhled na Jablonec i Jizerky. V případě zájmu možnost výpomoci na pensionu, vhodné pro šikovného kutila údržbáře, nebo pracovitou pomocnou sílu.

Nájem 12000,- v ceně služby voda, elektrika, topení, intertnet, TV  - pro jednoho nájemníka

Jablonecká radnice

Unikátní LED osvětlení centra města Jablonec nad Nisou ve dnech trvání veletrhu Euroregion Tour 2010.
Vyfotografované z Pensionu Ayky.

Fotogalerie   video

 

Jablonecká přehrada Jizerské hory

Jablonec nad Nisou má také největší přehradní nádrž ve střední evropě, ale pozor - ve městě.

Jablonecká přehrada Mšeno je postavena v roce 1906-1909, kapacita přehrady je 3,058 kubíků vody.
Tato přehrada patří do skupiny Intze podle profesora dr.ing.Otto Intze z Cách. Přehrada je postavena na rostlé skále, do které se zapustilo betonové těleso hráze. Takto se počátkem 20. století postavilo celkem 5 přehrad. Mšeno-Jablonec nad Nisou-Mšenský potok, Bedřichov-Jizerské hory-Černá Nisa, Fojtka Liberec-Lužická Nisa, Harcov-Liberec-Harcovský potok.
Na podzim v roce 1998 byla přehrada vypuštěna a podloží opraveno. O rok později taktéž, ovšem z důvodu vyčištění.
Tato přehrada v Jablonci nad Nisou je hojně navštěvována rekreanty nejen z Jablonce , ale i turisty ze zahraničí pro svoji průzračnou a krásnou vodu.

Aktivity:
plavání, rybolov, windsurfing, půjčovna lodiček
 
Pension Ayky je přes město Jablonec nad Nisou pěšky 40 min. a autem 15 min.

 

Pension AykyHana a Tomáš ZemanoviOblouková 8466 01 Jablonec nad Nisoutel.: +420 483 722 157mobil: +420 602 136 353e-mail: info@ayky.cz